CP00051K800JE663
MFR.Part #
CP00051K800JE663
JLCPCB Part #
C1401532
Description
-65℃~+225℃ 1.8kΩ 5W Metal Oxide Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS