CP0005180R0JE663
MFR.Part #
CP0005180R0JE663
JLCPCB Part #
C1401241
Description
-65℃~+225℃ 180Ω 5W Metal Oxide Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS