CP0005130R0JE663
MFR.Part #
CP0005130R0JE663
JLCPCB Part #
C1401240
Description
-65℃~+225℃ 130Ω 5W Metal Oxide Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS