CMF5033R200FHBF
MFR.Part #
CMF5033R200FHBF
JLCPCB Part #
C1417268
Description
-55℃~+175℃ 250mW 33.2Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors