H4P301KDCA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H4P301KDCA
JLCPCB Part #
C1408178
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 1W 301kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS