CP0003R1800KE66
MFR.Part #
CP0003R1800KE66
JLCPCB Part #
C19396132
Description
-65℃~+275℃ 180mΩ 3W Wirewound Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS