Y007550R5050T0L
MFR.Part #
Y007550R5050T0L
JLCPCB Part #
C1462159
Description
-55℃~+125℃ 300mW 50.505Ω ±0.01% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS