CP000347R00KE66
MFR.Part #
CP000347R00KE66
JLCPCB Part #
C19460706
Description
-65℃~+275℃ 3W 47Ω Wirewound Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS