CP000318R00JE66
MFR.Part #
CP000318R00JE66
JLCPCB Part #
C19319387
Description
-65℃~+275℃ 18Ω 3W Wirewound Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS