CP000318R00KE66
MFR.Part #
CP000318R00KE66
JLCPCB Part #
C19500689
Description
-65℃~+275℃ 18Ω 3W Wirewound Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS