Y079364K0000T9L
MFR.Part #
Y079364K0000T9L
JLCPCB Part #
C1476014
Description
-55℃~+125℃ 600mW 64kΩ ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS