CP0002100R0KE66
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CP0002100R0KE66
JLCPCB Part #
C19546553
Package
Plugin
Description
-65℃~+275℃ 100Ω 2W Wirewound Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS