CMF65806K00BHBF
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CMF65806K00BHBF
JLCPCB Part #
C1424620
Package
Plugin,D4.6xL14.3mm
Description
-55℃~+175℃ 1.5W 806kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors