BFC238363122
MFR.Part #
BFC238363122
JLCPCB Part #
C3792411
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 1.2nF 700V、2kV ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS