CMF6535R700FKBF70
MFR.Part #
CMF6535R700FKBF70
JLCPCB Part #
C3434070
Description
-55℃~+175℃ 1.5W 35.7Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors