M55342H05B10E0RWS
MFR.Part #
M55342H05B10E0RWS
JLCPCB Part #
C4121042
Package
2208
Description
-55℃~+150℃ 10kΩ 225mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2208 Chip Resistor - Surface Mount