RN65E4991BRSL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN65E4991BRSL
JLCPCB Part #
C1813564
Package
Plugin,D4.6xL14.3mm
Description
-65℃~+175℃ 4.99kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors