CMF6516K200FHEK70
MFR.Part #
CMF6516K200FHEK70
JLCPCB Part #
C1412236
Description
-55℃~+175℃ 1.5W 16.2kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors ROHS