BFC238343153
MFR.Part #
BFC238343153
JLCPCB Part #
C3785389
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-55℃~+105℃ 15nF 500V、1.4kV ±5% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS