CMF6515K000FHEK
MFR.Part #
CMF6515K000FHEK
JLCPCB Part #
C1419760
Description
-55℃~+175℃ 1.5W 15kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors ROHS