CMF6015K000FHEK
MFR.Part #
CMF6015K000FHEK
JLCPCB Part #
C1422653
Description
-55℃~+175℃ 15kΩ 1W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors ROHS