CMF60990R00BEBF
MFR.Part #
CMF60990R00BEBF
JLCPCB Part #
C3502306
Description
-55℃~+175℃ 1W 990Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ Plugin,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors