CMF60990K00BHBF
MFR.Part #
CMF60990K00BHBF
JLCPCB Part #
C1402104
Description
1W 990kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors