CMF60909K00FHBF
MFR.Part #
CMF60909K00FHBF
JLCPCB Part #
C1422656
Description
-55℃~+175℃ 1W 909kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors