CMF60891K00DHR6
MFR.Part #
CMF60891K00DHR6
JLCPCB Part #
C1779037
Description
-55℃~+175℃ 1W 891kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors