RNC50H3320BSRE5
MFR.Part #
RNC50H3320BSRE5
JLCPCB Part #
C3573901
Description
-65℃~+175℃ 100mW 332Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ Plugin,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors