Y163310R0000C9W
MFR.Part #
Y163310R0000C9W
JLCPCB Part #
C4077172
Description
-55℃~+150℃ 10Ω 600mW ±0.25% ±0.2ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS