CMF6068K100BEBF
MFR.Part #
CMF6068K100BEBF
JLCPCB Part #
C1419590
Description
-55℃~+175℃ 1W 68.1kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors