CMF606K8100BEBF
MFR.Part #
CMF606K8100BEBF
JLCPCB Part #
C1422107
Description
-55℃~+175℃ 1W 6.81kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors