RN60E1502FRE6
MFR.Part #
RN60E1502FRE6
JLCPCB Part #
C3400336
Description
-65℃~+175℃ 15kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors