CMF60590R00BHR6
MFR.Part #
CMF60590R00BHR6
JLCPCB Part #
C1784807
Description
1W 590Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors