Y08756K04000F9L
MFR.Part #
Y08756K04000F9L
JLCPCB Part #
C1462679
Package
Plugin
Description
-65℃~+150℃ 300mW 6.04kΩ ±1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS