D120J20C0GH6TJ5R
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
D120J20C0GH6TJ5R
Description
100V 12pF 5mm 5mm NP0、C0G ±5% - Through Hole Ceramic Capacitors ROHS