CMF60383K00FEBF
MFR.Part #
CMF60383K00FEBF
JLCPCB Part #
C1421576
Description
-55℃~+175℃ 1W 383kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors