IHLP1212ABEV1R0MA1
MFR.Part #
IHLP1212ABEV1R0MA1
JLCPCB Part #
C17639940
Package
SMD,3.6x3.3mm
Description
1uH 4.13A 5.85A 53.72mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,3.6x3.3mm Power Inductors ROHS