CMF60350R00BHBF
MFR.Part #
CMF60350R00BHBF
JLCPCB Part #
C1402167
Description
-55℃~+175℃ 1W 350Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors