RN60C2771DBSL
MFR.Part #
RN60C2771DBSL
JLCPCB Part #
C1428841
Description
-65℃~+175℃ 2.77kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors