CMF60332K00FKEK
MFR.Part #
CMF60332K00FKEK
JLCPCB Part #
C1422006
Description
-55℃~+175℃ 1W 332kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors ROHS