ERL0518K700FKEB500
MFR.Part #
ERL0518K700FKEB500
JLCPCB Part #
C3474476
Description
-65℃~+175℃ 125mW 18.7kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors