RN60E3922FRSL
MFR.Part #
RN60E3922FRSL
JLCPCB Part #
C1802417
Description
-65℃~+175℃ 250mW 39.2kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors