RN60E2613BB14
MFR.Part #
RN60E2613BB14
JLCPCB Part #
C3554600
Description
-65℃~+175℃ 250mW 261kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ Plugin,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors