RN55E6981DBSL
MFR.Part #
RN55E6981DBSL
JLCPCB Part #
C1429495
Description
-65℃~+175℃ 125mW 6.98kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors