BFC238341622
MFR.Part #
BFC238341622
JLCPCB Part #
C5578192
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+105℃ 500V、1.4kV 6.2nF ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS