Y1121512R000T139R
MFR.Part #
Y1121512R000T139R
JLCPCB Part #
C4315990
Package
SMD,6x3.2mm
Description
-55℃~+175℃ 250mW 512Ω Metal Foil Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ SMD,6x3.2mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS