CMF6024K300FKEK
MFR.Part #
CMF6024K300FKEK
JLCPCB Part #
C1433244
Description
-55℃~+175℃ 1W 24.3kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors ROHS