CMF6020K500FHBF
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CMF6020K500FHBF
JLCPCB Part #
C3413085
Package
Plugin,D3.7xL8.7mm
Description
-55℃~+175℃ 1W 20.5kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors