RER70F1R91RC02
MFR.Part #
RER70F1R91RC02
JLCPCB Part #
C1572450
Description
1.91Ω 20W Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance