CMF6015R000JKRE
MFR.Part #
CMF6015R000JKRE
JLCPCB Part #
C3569831
Description
-55℃~+175℃ 15Ω 1W Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors