VS-20L15TPBF
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
VS-20L15TPBF
JLCPCB Part #
C506508
Package
TO-220AC-2
Description
-55℃~+125℃ 1 Independent 10mA@15V 15V 20A 520mV@40A 700A TO-220AC-2 Schottky Diodes ROHS