CMF6015R000FKRE70
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CMF6015R000FKRE70
JLCPCB Part #
C3457917
Package
Plugin,D3.7xL8.7mm
Description
-55℃~+175℃ 15Ω 1W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors